فروش سنگ آنتیک 09120680485

قیمت سنگ های آنتیک(تزئینی،قیچی و پازل),سنگ اسلب و صراحی ,سنگ های ساختمانی نما

فروش سنگ آنتیک 09120680485

قیمت سنگ های آنتیک(تزئینی،قیچی و پازل),سنگ اسلب و صراحی ,سنگ های ساختمانی نما

فروش سنگ آنتیک 09120680485

فروش سنگ آنتیک مستقیم از درب کارخانه

فروش انواع سنگ تایل ، سنگ دکوراتیو ،سنگ آنتیک و طرح سنگ و اسلب و CNC

سنگ آنتیک آریا ، تولید کننده سنگ آنتیک ،قیچی ، پازل و سنگ تزئینی ساختمانی،مورد کاربرد در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان

مدیریت فروش کارخانه :

09120680485

دفتر فروش کارخانه :

08644244130

عرفانی

۲۰ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

سنگ مرمریت جوشقان برای نما داخلی ساختمان- سنگ مرمریت جوشقان برای نما داخلی ساختمان


یکی از سنگ های بسیار پر طرف دار در نمای داخلی ساختمان ها سنگ های مرمریت هستند. سنگ مرمریت جوشقان با دارا بودن بازی رنگ بسیار زیبا، باعث به وجود آمدن یک معماری گرم در ساختمان شما خواهد شد.


اغلب افراد خوش ذوق و خوش سلیقه برای نمای داخل ساختمان خود، استفاده از سنگ با بازی رنگ طبیعش را به استفاده از پوشش های مصنوعی مثل سرامیک و کاغذهای رنگی ترجیح می دهند. کسانی که سنگ را به عنوان نمای داخلی ساختمان خود قبول می کنند باید این امر را بپذیرند که که سنگ ها، جسمی هستند که در دل طبیعت تشکیل شده اند و نمی توانند یکنواخت باشند. اما همین یکنواخت نبودن باعث می شود، در اثر مرور ایام تکراری نشوند بلکه با گذشت زمان بازی های رنگ طبیعیش هر روز زنده تر می شود و زیباتر جلوه می کند. سنگ های مرمریت معادن سنگ جوشقان یکی از سنگ های بسیار پر طرف دارد در نمای داخلی است. این سنگ با جلا پذیری فوق العاده و در کنار آن، بازی رنگ فوق العاده ای که دارد هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند. سوپر ممتاز این سنگ دارای ضمینه یک دست سفید و بدون هیچ بازی رنگی است. این سنگ در مکانهای کم نور که از نورهای رنگی مثل هالوژن ها یا نوارهای ال ای دی رنگی استفاده می شود، بسیار به نور پردازی کمک می کند و فضای دل انگیز و رویایی را به وجود می آورد. سنگ ممتاز این سنگ دارای ضمینه سفید و با بازی رنگ نوار قلبی برای نما و کف مکانهای مسکونی و اداری بسیار مناسب است و باعث به وجود آمدن یک معماری گرم و دل انگیز در ساختمان می شود. استفاده از این سنگ در اتاق های خواب بسیار مرسوم است. سنگ درجه یک این مرمریت دارای ضمینه سفید و دارای گل های مثل درخت به است( گلبهی) که دارای رنگ های قهوه ای هستند. این سنگ در ترکیب با چند گلدان، صحنه بی نظیری از یک مکان طبیعی را درخانه به شما عرضه می کند. در کنار تمام این زیبایی ها، قیمت ارزان و مناسب این سنگ هر خریداری را مشتاق می کند.

کانال تلگرام سنگ آنتیک


https://telegram.me/Ariasang


09120680485  عرفانی
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

نحوه اتصال سنگ نمای ساختمان- نحوه اتصال سنگ نمای ساختمان


آیا از نحوه اتصال سنگ نمای ساختمان و استحکام آن در برابر لرزش ها، اطلاع دارید؟ آیا می دانید که سنگ های نما به غیر از ملات و سیمان، نیاز به روش های خاص جهت اتصال به نمای ساختمان دارند؟

استفاده از سنگ های نما برای ساختمان های مسکونی و تجاری، به دلیل سنگینی خاصی که دارند نیاز به اتخاذ روشهای خاص و نوینی می باشند که خطر ریزش سنگ را از بین ببرد. همانطوری که می دانید، یکی از روشهای رایج و نسبتاً قابل قبول، استفاده از سیستم اسکوپ توسط سیم مفتول است که شیارهایی در پشت سنگ های نما ایجاد می نمایند و آن شیارها را توسط سیم های مفتول به ملات و سیمان در  نهایت به بدنه ساختمان می چسباند و بدین ترتیب تکیه گاه سنگ نما فقط ملات و سیمان نخواهد بود.


روش خاص و نوین دیگری وجود دارد که بدون بکار بردن ملات وسیمان می باشد و هزینه اجرا و وزن کلی ساختمان را به مراتب کاهش می دهد. در این روش با استفاده از پروفیل های مشبک و ناودانی های خاص سنگ را به بدنه می چسبانند که زمان اجرای پروه کمتری را نسبت به روشهای قبلی خواهد داشت. بنابراین برای ساخت یک نمای ساختمان اصولی با استفاده از سنگ، باید یکی از روشهای ذکر شده را بکار برد.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

طبقه بندی سنگ های ساختمانی نما- طبقه بندی سنگ های ساختمانی نما


آیا از طبقه بندی سنگ های ساختمانی اطلاع دارید؟ سنگ های ساختمانی مورد استفاده شامل کدامیک از انواع سنگ ها می شود و ارزشمند ترین گروه از سنگ ها، شامل کدام گروه هستند؟

همانطوری که می دانید، سنگ ها به طور معمول شامل سه گروه عمده هستند و آنها را می توان به سنگ های آذرین، سنگ های رسوبی و سنگ های دگرگونی تقسیم نمود. سنگ های دگرگونی برای ساختمان کاربرد چندانی ندارند و به سنگ هایی اطلاق می شوند که در طی زمان دچار فعل و انفعالات شیمیایی و فیزیکی شده اند و شکل ظاهری آنها تغییر یافته است. سنگ های الماس، کرارتزیت و ماربل از انواع سنگ های دگرگونی می باشند. لذا سنگ های آذرین و یا رسوبی که تغییر یابند به شکل سنگ های دگرگونی تغییر می کنند و گاهی اوقات بسیار ارزشمند می شوند و کاربرد های خاص خود را دارند.


سـنگ های آذرین و سنگ های رسوبی در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند و انواع سنگ های گرانیت و ماسه سنگ ها و سنگ تراورتن پر کاربرد ترین این گونه سنگ ها هستند.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

آیا با انواع سنگهای تزئینی ساختمان آشنایی دارید؟ آیا می دانید بازار خرید انواع سنگ و مصالح ساختمانی، سنگ های تزئینی درجه یک را با قیمت های مناسب در اختیار سازندگان و طراحان قرار می دهد؟
سنگ های تزئینی از ترکیب سنت و مدرنیته ایجاد شده و از آنجا که سلیقه انسان در ساخت آن دخیل است بسیار متنوع و مورد پسند طراحان قرار دارد. از انواع سنگهای تزئینی ساختمان می توان در طراحی دکوراسیون فضای داخلی و نمای خارجی بنا استفاده نمود.

انواع سنگهای تزئینی

سنگ مالون، سنگی تراشیده و چکش خورده است که به وسیله ضربات پتک شکل هندسی منظم به خود می گیرد از انواع مالون که نوعی سنگ تزئینی محسوب می شود در نماکاری فضای داخلی ساختمان بسیار استفاده می گردد. سنگ آنتیک از ترکیب تراورتن و مالون بدون تغییر رنگ و با هنر دست، ساخته می شود. دوام، قیمت مناسب و نصب آسان از ویژگی های سنگ آنتیک است و همین خصوصیات استفاده از انواع این محصول را در طراحی داخلی و خارجی ساختمان افزایش داده است از دیگر سنگهای تزئینی می توان به سنگ کامپوزیت، سنگ قیچی و سنگ پازل اشاره نمود.


خرید سنگ


بازار خرید انواع سنگ و مصالح ساختمانی توانسته با عرضه متنوع ترین سنگهای تزئینی به قیمت مناسب رضایت خاطر سازندگان را فراهم آورده و بیش از پیش در این عرصه موفق باشد.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

فروش سنگ آنتیک- فروش روز سنگ آنتیک در اراک


سنگ آنتیک در اراک، تهران و سایر شهرهای کشور با قیمت روز به فروش می رسد.

با کمک سنگ های آنتیک می توان جلوه ای طبیعی و زیبا برای ساختمان ایجاد نمود. طبیعت با استفاده از چنین سنگ هایی به داخل منازل راه می یابد و این امر برای بسیاری از مردم یک نیاز و خواسته محسوب می شود.

سنگ های آنتیک دارای اندازه های مختلفی هستند و دارای بی نظمی در طرح و اندازه اند و همین بی نظمی مورد توجه بسیاری از مردم است.
امکان خرید سنگ های آنتیک برای هموطنان اراکی و سایر هموطنان فراهم شده است. این سنگ ها با قیمت روز به فروش می رسد.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

سنگ آنتیک گیوتین- محل اجرای سنگ آنتیک گیوتین دو سانتی


سنگ آنتیک گیوتین دو سانتی را باید در جایی نصب کرد که محل واقعی اجرای آن باشد.
سنگ آنتیک گیوتین دو سانتی را در هر جایی نباید نصب کرد بلکه باید آن را در جاهایی به کار برد که در عین زیبایی بهترین مکان برای اجرای آن باشد. 
از این نوع سنگ باید در جاهای ظریف و کم حجم استفاده کرد زیرا کاربرد آن در حجم کم ، هم باعث به هم ریختن تراز آن و هم کاربرد آن در حجم های زیاد باعث میشود که از زیبایی آن کاسته شود. باید سعی شود این نوع آنتیک همراه سنگهای دیگر به کار برده شود تا زبیبایی خود را نشان دهد.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

عرضه سنگ آنتیک- عرضه سنگ آنتیک گیوتین گردویی موج دار


عرضه سنگ آنتیک گیوتین گردویی موج دار در بازارهای سنگ کشور با قیمت مناسب آغاز شد.
تولید سنگ آنتیک گیوتین دارای هزینه های زیادی برای تولید کننده است ، این امر باعث شده است که تولید کننده قله ، سنگی را که میخرد برابر با سفارش مشتری باشد و بیشتر از سفارشات دست به تولید نزند. 
علاوه بر هزینه تولید باید به هزینه عرضه آن به بازار نیز توجه کرد و زیرا هزینه های حمل و نقل دست کمی از تولید ندارد ، باربری ها برای هر متر از سفارش آن بسته به مسافت کرایه ای در یافت می کنند که اگر در متر حساب کنی برای مناطق دور هزینه ی بالا ییست. 
اما ما برای رسیدن به هدفمان که رضایت شما مشتریان است ، تمام هزینه ها را متقبل شده ایم.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰

قیمت سنگ آنتیک- قیمت روز سنگ آنتیک گیوتین موج دار


قیمت روز سنگ آنتیک گیوتین موج دار در دست ماست. برای با خبر شدن از قیمت آن با ما همراه باشید.
در میان چند صد نوع از انواع سنگ آنتیک گیوتین ، سنگ آنتیک گیوتین موج دار تنها سنگی است که پر طرفدار جلوه کرده است و در میان سیل طرفداران سنگ آنتیک جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. 
تا جایی که بیشتر مشتریانی که با ما در ارتباط هستند آن را را از ما بیش از سایر سنگها سفارش میگیرند. و قیمت آن نیز به خاطر مشتری زیاد روز به روز در حال افزایش است. شما مشتریان عزیز میتوانید با ارتباط با ما از قیمت روز آن با خبر شوید.
 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰


بهترین سنگی که برای اتاق خواب استفاده میشود سنگ آنتیک گیوتین جوشقان است.
اتاق های خواب معمولا به دلیل عدم وجود نور ، تاریک و یا کم نور هستند. و باید در این فضا ها از سنگهایی  استفاده شود که از روشنایی برخوردار باشند. که ما سنگ آنتیک گیوتین جوشقان را به شما سفارش میکنیم. 
زیرا هم سفید است و هم روشن و هم از براقیت خاصی بر خوردار است. بنابر این از جمله سنگهای تزیینی اتاق خواب محسوب میشود ، که روشنایی بخش اتاق خوابهای شماست. برای طراحی در اتاق خوابهایتان با ما در ارتباط باشید.


 • مدیریت فروش : عرفانی
 • ۰
 • ۰


قیمت روز سنگ آنتیک محلات از طریق ارتباط با کارشناس این مرکز قابل دریافت است.
محلات دارای معادن سنگ بسیاری است. شهرت محلات علاوه بر این که به دلیل چشمه های آبگرم آن است به دلیل وجود انواع معدن سنگ نیز دارای شهرت است.
سنگ های آنتیک تولید شده در محلات با قیمت کارخانه از طریق مرکز سنگ ایران در اختیار کلیه خریداران در سراسر کشور قرار می گیرد. این سنگ ها با قیمت روز کارخانه به فروش می رسد. برای اعلام سفارش، اطلاع از قیمت ها و خرید می توانید با کارشناس ما در ارتباط باشید. • مدیریت فروش : عرفانی